Zamów lub zapytaj o ofertę.

Pozycjonowanie stron internetowych

Strony w Internecie są już niemal normalnością. Przyrost liczby osób korzystających z Internetu zwiększa się z roku na rok w nie wyobrażalnym tempie. Internet jest jednym z największych mediów, tak więc strony internetowe pełnią ogromną rolę reklamową dla firm i ich ofert. Stanowią one ważne źródło informacji o ofercie firmy dla szerokiej rzeszy potencjalnych klientów. Oferta pozycjonowania stron w Internecie ma za zadanie podnieść pozycję strony na jak najwyższą w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie oraz optymalizacja strony w ogromnym stopniu przyczyni się do zwiększenia jej oglądalności i w rezultacie zwiększenia obrotów firmy. Reklama internetowa jest porównywalna z reklamą telewizyjną pod względem oglądalności.

Pozycjonowanie stron internetowych nie trwa miesiąc czy dwa, czas wypozycjonowania jest bardzo zależny od konkurencyjności słów kluczowych.

Optymalizacja stron polega na prowadzaniu zmian w kodzie strony, jej treści i strukturze. Ma to na celu usprawnienie działania strony pod kątem wyszukiwarek jak i użytkowników z nich korzystających.

Pozycjonowanie w wynikach organicznych jest procesem ciągłym, a pierwsze efekty są widoczne po minimum 4 tygodniach od momentu rozpoczęcia prac.

Polska jest jednym z przodujących krajów rozkwitu Internetu w UE, a także osób korzystających z niego. Jeżeli nie jesteś w czołówce stron w wyszukiwarkach to tracisz klientów. Skorzystaj z oferty reklamy w wyszukiwarkach poprzez tanie pozycjonowanie stron. Pod względem skuteczności jest to najtańsza forma promocji w Internecie.

Nasze usługi obejmują:

• analizę Twojej obecnej pozycji w wyszukiwarkach
• analizę branży oraz poczynań konkurencji
• analizę i pomoc w doborze optymalnych słów kluczowych
• odpowiednią modyfikację META znaczników
• banery pozycjonujące na stronach o dużej liczbie wyświetleń
• optymalizację Twojego serwisu www pod wyszukiwarki internetowe
• doradztwo i propozycję zmian nawigacji serwisu lub różnych jego elementów
• doradztwo i propozycję optymalizacji treści Twojej witryny (tzw. seo copywriting »)
• doradztwo i propozycję kilku skutecznych metod na zwiększenie popularności Twojej strony

  Pozycjonujemy tylko w wyszukiwarce Google.pl, która jest największą witryną pod względem zasięgu oraz sumarycznie spędzanego czasu przez użytkowników. Wyszukiwarka Google.pl ma około 95% udziału na rynku wyszukiwarek w Polsce, tak więc pozycjonując w Google docieramy do niemal wszystkich użytkowników Internetu w Polsce, którzy korzystają z wyszukiwarek. Z silnika wyszukiwarki Google korzysta portal Interia.pl oraz Onet.pl więc będąc wysoko w Google.pl jest się wysoko również w tych portalach.
  Zazwyczaj działania pozycjonowania skierowane na wyszukiwarkę Google.pl dobrze wpływają na pozycje w wyszukiwarce Netsprint, dlatego, przy okazji pozycjonowana w Google.pl, klienci uzyskują często wysokie pozycje w Netsprint.pl i Wp.pl. Portal Wirtualna Polska korzysta właśnie z silnika wyszukiwarki Netsprint, który ma około 2% udział w rynku wyszukiwarek w Polsce.
  Pozycjonowanie to proces, więc powinna to być stała usługa. Dobrze by było taką inwestycję wkalkulować na stałe w roczne koszty. Można próbować wypozycjonować witrynę w wyszukiwarce Google.pl przez jakiś czas, jednak najczęściej po jakimś czasie bez dalszego ciągłego procesu pozycjonowania strona spada w wynikach wyszukiwania. Dlatego najlepszą i najstabilniejszą metodą jest pozycjonowanie stałe.
  Pozycjonowanie, aby było skuteczne i miało sens, musi być oparte na wzajemnym zaufaniu.
  Naszym celem jest świadczenie takich usług, aby klient był zadowolony i zarabiał dzięki reklamie znacznie więcej niż inwestuje.
  Dla celów pozycjonowania, dobieramy odpowiednie słowa kluczowe dla klienta. Klient może również sam je zasugerować. Polecamy zawsze klientom pozycjonowanie na wiele słów kluczowych. Różnica w pozycjonowaniu przez naszą firmę polega na tym, że pozycjonujemy stronę internetową, a nie tylko same słowa lub frazy.
Silna strona będzie wychodziła na wiele haseł kluczowych a nie tylko na te wybrane.
 Staramy się, aby witryna była możliwie wysoko w wynikach, cieszymy się jeśli znajduje się ona na pozycji pierwszej. Klient jest zadowolony ze współpracy i jest zainteresowany jej dalszą kontynuacją. Nie gwarantujemy jednak konkretnej pozycji i też dlatego nie podpisujemy umowy na konkretne pozycje np. tylko pierwszą pozycję.
  Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo listę referencji od zadowolonych klientów.
  Stosujemy tylko bezpieczne metody pozycjonowania. Nie pozycjonujemy stron ryzykownie, aby osiągnąć szybko efekt za wszelką cenę i wyciągając pieniądze od klienta. Cena wypozycjonowania zależy od wyników wyszukiwania na dana frazę w Google.

Portale: Ogólnopolski Bełchatów Łódź Kamieńsk Nowy Targ Piotrków Trybunalski Tomaszow Mazowiecki Radomsko Kleszczów Wrocław Szczerców Zelów

TITTLE.pl - hosting, domeny telebim Bełchatów eFotogaleria owady chrząszcze Góra Kamieńsk
Marka BAI.PL® jest własnością spółki INFO BAI
© INFO BAI