Zamów lub zapytaj o ofertę.

Znaczenie wyrazów używanych przy pozycjonowaniu stron www

Page rank - metoda nadawania stronom internetowym indeksowanym przez wyszukiwarkę Google określonej wartości liczbowej, oznaczającej jej jakość.

SEO - jest to skrót od Search Engine Optimization. Search engine to po angielsku wyszukiwarka (internetowa). Search Engine Optimization, należy rozumieć jako optymalizację wyników otrzymywanych w wyszukiwarkach. Działania SEO zmierzają do podniesienia pozycji danej strony w wyszukiwarkach.

Link - inaczej hiperłącze - element nawigacyjny umożliwiający przemieszczanie się między stronami w internecie lub między podstronami tej samej witryny.

BL - backlink, IBL, inbound link, link przychodzący, link zewnętrzny.

Co to jest link przychodzący, link zewnętrzny? Dla właściciela strony internetowej, linkiem przychodzącym (zewnętrznym, backlinkiem, inbound linkiem) jest każdy link zamieszczony na innych stronach kierujący do jego własnej strony. Pozycjonowanie strony polega min. na zdobyciu jak największej liczby wysokiej jakości linków.

Anchor text - w linku "a href="http://www.bai.pl">Portal<" - portal, to anchor tekst.

Domain Popularity - inaczej popularność domeny, jej siła, ważność i itp., zbiór elementów składających się na DP.

Sandbox - jest to filtr, który Google naklada na dane słowa kluczowe, pozycjonowane w zbyt szybkim tempie, jeżeli dostanie się taki filtr na pozycjonowane słowa to pod tymi słowami będzie się daleko w wynikach.

Słownik wyrażeń

Portale: Ogólnopolski Bełchatów Łódź Kamieńsk Nowy Targ Piotrków Trybunalski Tomaszow Mazowiecki Radomsko Kleszczów Wrocław Szczerców Zelów

TITTLE.pl - hosting, domeny telebim Bełchatów eFotogaleria owady chrząszcze Góra Kamieńsk
Marka BAI.PL® jest własnością spółki INFO BAI
© INFO BAI