Zamów lub zapytaj o ofertę.

 

ARTYKUŁY SPONSOROWANE - CENNIK

Artykuły mogą i powinny zawierać reklamę natywną, tzn. stanowiącą integralną część treści medialnej.

Poniższy cennik dotyczy również ogłoszeń płatnych na portalu i sprostowań na życzenie sądów i instytucji.

CENNY DLA ZLECEŃ STAŁYCH I DŁUGOTERMINOWYCH SĄ NIŻSZE NAWET KILKUKROTNIE. 

Cena zmienia się w zależności od tego czy dostarczony jest gotowy tekst, czy przygotowany przez redakcję INFO BAI na podstawie materiałów Klienta:

Ceny artykułów pojedynczych 

* gotowy tekst Klienta

- 150 zł/emisja do 15 dni

- 250 zł/emisja do 30 dni

- 350 zł/emisja powyżej 30 dni, raz dodany artykuł pozostaje w naszym archiwum - do którego każdy Internauta ma bezpośredni - jedyne co się zmienia to pozycja artukułu - teksty najnowsze zawsze są najwyżej na okres wyżej wymieniony.

* * przygotowanie tekstu na podstawie materiałów Klienta

- 250 zł/emisja do 15 dni

- 400 zł/emisja do 30 dni

- 600 zł/emisja powyżej 30 dni, raz dodany artykuł pozostaje w naszym archiwum - do którego każdy Internauta ma bezpośredni - jedyne co się zmienia to pozycja artukułu - teksty najnowsze zawsze są najwyżej na okres wyżej wymieniony.

*Artykuł sponsorowany to przygotowany przez Klienta tekst (lub zlecenie napisania przez redakcję INFO BAI), na dowolnie wybrany temat związany z oferowanymi produktami, usługami itp. Może zawierać zdjęcia i odsyłacze.
Publikowany tekst nie może zawierać treści erotycznych, propagujących pornografię oraz obraźliwych lub nawołujących do agresji wobec ludzi i zwierząt.

**Klient przygotowuje zawartość merytoryczną tekstów lub materiały do przygotowania artykułu sponsorowanego, natomiast redakcja może:

- dokonać korekty technicznej (poprawienie błędów, wytłuszczenie, kursywa etc.).

Do tekstu należy dołączyć logo lub zdjęcia (nie większe niż 600x800 pikseli) do 4 sztuk. Artykuł może zawierać link do strony Klienta. Tekst do 10 tys. znaków.

Każdy artykuł sponsorowany z gotowym tekstem klienta powinien być przesłany nie później niż 5 dni roboczych przed datą rozpoczęcia edycji w serwisie INFO BAI.

Ilość dni wyświetlania na portalu, dotyczy wyświetlania na miejscu nr 1 w danym dziale. Artykuły nie są usuwane, zmieniają tylko miejsce.

Wszystkie ceny są cenami netto, bez podatku VAT.

Portale: Ogólnopolski Bełchatów Łódź Kamieńsk Kraków Lublin Nowy Targ Pabianice Piotrków Trybunalski Poznań Radomsko Sieradz Szczecin Ślesin Tarnów Tomaszów Mazowiecki Warszawa Wrocław Zduńska Wola Zelów

Tworzenie stron telebim Bełchatów eFotogaleria owady chrząszcze Góra Kamieńsk
Marka BAI.PL® jest własnością spółki INFO BAI
© INFO BAI