Zamów lub zapytaj o ofertę.

Aktualności - hosting

 

dn. 25.03.2018 r. 


W trosce o jakość usług hostingowych INFO MEDIA BAI Sp. z o.o. i zapewnienie nieprzerwanego ich działania a także poprawę jakości i parametrów naszych usług informujemy, że w miniony weekend, w nocy z 23 na 24 marca 2018 r. przeprowadziliśmy modernizację naszej infrastruktury serwerowej. Nastąpiła zmiana serwera wraz z jego adresem IP, co powinno w większości przypadków pozostać niezauważone. Nie nastąpiła przerwa w ciągłości pracy serwera i usług. Jednak w niektórych przypadkach mogą nastąpić utrudnienia w zalogowaniu się do niektórych usług np. kont ftp lub email. Adresy, loginy i hasła pozostały niezmienione. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z logowaniem lub zauważonymi nieprawidłowościami spowodowanymi migracją prosimy o kontakt e-mailowy z naszym hostingiem hosting@bai.pl  lub telefoniczny tel. 501 389 138.

 

W najbliższym czasie podamy kolejną informację o rozszerzeniu pakietu naszych usług i zwiększeniu ich parametrów. Mamy nadzieję, że nasze starania o podnoszenie jakości naszych usług spotka się z Państwa aprobatą.

 

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

 

Informacja ta została wysłana z konta hosting@bai.pl i znajduje się jednocześnie na naszej stronie pod adresem http://www.bai.pl/podstrona,87-aktualnosci_hosting.html , na której będziemy na bieżąco informować Państwa o kolejnych zmianach.

 

INFO MEDIA BAI Sp. z o.o.  

 

Logowanie do poczty.

Strona do logowania do poczty przez www została zmieniona z na https://tittle.pl/roundcube/  lub https://tittle.pl/squirrelmail/src/    (poprzednia http://www.nowapoczta.bai.pl )

 

Ustawienie konta pocztowego w programie np Thunderbird, Outlook.

Serwer poczty przychodzącej (POP3, IMAP):       mail.domena.pl       (np.mail.budownictwo.bai.pl)

Serwer poczty wychodzącej (SMTP):      mail.domena.pl


Logowanie do Paneli kont (DirectAdmin) zostało zmienione

z https://bai.pl:2222 na https://tittle.pl:2222 lub https://adres_strony:2222   gdzie adres_strony to adres Państwa strony np. firma.pl, wp.pl czy konto.bai.pl.


Portale: Ogólnopolski Bełchatów Łódź Kamieńsk Piotrków Trybunalski Tomaszow Mazowiecki Radomsko Wrocław Zelów

TITTLE.pl - hosting, domeny eFotogaleria owady chrząszcze Góra Kamieńsk
BAI.PL®
©