Zamów lub zapytaj o ofertę.

Migracja do TITTLE.pl

 

Bełchatów dn. 30.03.2018 r.

INFO MEDIA BAI Sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 30/63

00-116 Warszawa

 

Uprzejmie informujemy naszych Klientów, że od 3 kwietnia 2018 r. obsługę hostingu powierzyliśmy firmie TITTLE.pl Paweł Kurzawa, która staje się podmiotem odpowiedzialnym za obsługę hostingu tj. utrzymania Państwa stron internetowych i skrzynek pocztowych oraz fakturowania wszystkich usług hostingowych. W dniach 24-31.03.2018 nastąpiła migracja Państwa usług na nowy serwer TITTLE.pl (zmiana ustawień). 

Rejestracja na TITTLE.pl

Prosimy również wszystkich Klientów o zarejestrowanie się na stronie TITTLE.pl Rejestracja jest niezbędna do utrzymania Waszych usług hostingowych (umowa, usługi, fakturowanie, obsługa Klienta (tylko dla zalogowanych itd.).

UWAGA: konieczna zmiana delegacji domen .pl .net.pl   - do 20 maja 2018.

Właściciele domen z rozszerzeniem .pl w celu utrzymania widocznosci swoich stron muszą zmienić delegację domeny na ns1.tittle.pl i ns2.tittle.pl w terminie do 20 maja 2018. Zmianę delegacji przeprowadza się na stronie rejestratora swojej domeny. Więcej informacji znajdą Państwo w artykułach na TITTLE.pl  W razie wszelkich pytań służymy pomocą.

Powyższą informację o tym znajdą Państwo na stronie BAI.pl -  Migracja do TITTLEProsimy o zapoznanie się z informacją na stronie TITTLE.pl


W sprawach technicznych prosimy kontaktować się z nr tel. 501 389138 jk@tittle.pl (Jacek Kurzawa).

 

W razie wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.


 
Marian Pietruszka

INFO MEDIA BAI sp. z o.o.

 

 

BAI                                  TITTLE.pl - logo   Portale: Ogólnopolski Bełchatów Łódź Kamieńsk Nowy Targ Piotrków Trybunalski Tomaszow Mazowiecki Radomsko Kleszczów Wrocław Szczerców Zelów

TITTLE.pl - hosting, domeny telebim Bełchatów eFotogaleria owady chrząszcze Góra Kamieńsk
Marka BAI.PL® jest własnością spółki INFO BAI
© INFO BAI